← Menü

Понад 100 міст по всьому світу

Система муніципального велопрокату Nextbike доступна в понад сотні міст в 16 країнах світу на трьох континентах. Nextbike пропонує 25 000 велосипедів в понад 70 містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Дубаї, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії та США.

В 2015/2016 році місто Львів стало першим в Україні, де впроваджується Система громадського велопрокату.

Це просто

Зареєструйтесь один раз і ви зможете користуватись всіма системами велосипедного прокату Nextbike - по всьому світу! Ви можете брати на прокат та повертати велосипеди за допомогою мобільного додатку для смартфонів, терміналів станцій прокату або за телефоном гарячої лінії. Придбайте сезонний абонемент, щоб користуватись вигідними тарифами.

Це екологічно та зручно

Nextbike є повністю автоматизована система прокату велосипедів. Наші велосипеди доступні 24години, 7днів на тиждень. Система громадського велопрокату є доповнення до громадського транспорту, ми пропонуємо альтернативний, еко-дружній вид громадського транспорту без викидів CO2 та без заторів в транспортному потоці.

Ви можете взяти велосипед на одній станції та залишити на іншій. Не потрібно турбуватись про догляд за велосипедом, адже це зроблять наші спеціалісти.

ТзОВ "Некстбайк Україна" | вул. Дегтярівська 51 | 03113 Київ, Україна
Гаряча лінія: 0 800 21 1980 [email protected] www.nextbike.com.ua

top